Najnowsze komentarze
Ja sie zawiodłem maksymalnie!!! Pa...
długodystansowy do: IV ogólnopolska wystawa motocykli
Ja byłem na wystawie w piątek po p...
Przepych i dobre wystawy to były j...
Yarosh do: Witam!
Małopolska niestety ;)
Najbiższe duże miasto: Białystok. ...
Więcej komentarzy
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki
<brak wpisów>

04.03.2012 22:44

IV ogólnopolska wystawa motocykli

wrażenia

A więc: pierwszy raz wybrałem się na tego typu imprezę. Przyjechaliśmy jako jedni z pierwszych (nie wiedziec czemu myślałem że w niedzielę wszystko zaczyna się od 9?). Zachodzimy, pustki- trudno trzeba poczekać. W końcu doczekałem się chwili zakupu biletu, teraz tylko zostało czekać na otwarcie (swoją drogą wszystko wydawało się logistycznie ok). Wreszczie! Wejść można i od razu wielki szok.Wow ile tego wszystkiego, pełen przepych. Mnóstwo maszyn, większość można "przymierzyć";] W końcu jakaś okazja do obcowania z motoryzacją poza internetem (w podlaskim takich imprez niestety nie ma). A więc dzięki temu po części zmienił się pogląd na niektóre maszyny/typy/marki (w sumie to za wiele jeszcze w swym życiu nie widzialem). Zdziwiło mnie duże stoisko ducati (większość modeli z diavelem i panigale na czele) jak i stoisko yamahy na którym nic ciekawego prócz nowego erłana nie było (a szkoda). Szkoda że nie było Kawasaki. Pozatym ogromna ilość chińskich skuterów (na każdym stanowisku to samo pod inna nazwa, ale cóż płacisz to masz stoisko), akcesoriów, ubioru, chemii motocyklowej- w tym przypadku wielkich zachwytów nie ma, bo i skąd

Najciekawsze stanowiska moim zdaniem: Ducati, Bmw, Honda, Suzuki, Ktm (miłe zaskoczenie),Can Am.

Mimo pozornie dużej hali, całość można było obskoczyć w dobre 2 godzinki, czyli jednak nie tak dużo, ale posumowując- warto było przykotłować 200 km by tam być!

Pozdrowienia dla pań z Ducati i Triumpha! ;] 

Na zachwyty, rozczarowania, zdziwienia niektórymi modelami napiszę kiedyś w oddzielnym poście.Są to tylko moje przemyślenia,  wasze zdanie też jest mile tu widziane :D 

Pozdro 600! LwG

Komentarze : 3
2012-03-07 10:08:10 BS

Ja sie zawiodłem maksymalnie!!! Pamietam wystawy 2006/2007. Lesza hala, więcej miejsca, luźniej wokół motocykli, ciekawsze show i duzo customów. Jedynym plusem tych targów był wielki parking i dobra organizacja. Sama hala moim zdaniem troche mala i odniosłem wrażenie że jest poprostu ciasno. Cieżko było zrobic fajne zdjecia. Niektórzy z wystawców wyraźnie "oszczędzali" na hostessach :P... Panowie modelki powinny byc profesjonalne !!! Pozdrawiam organizatorów i liczę na poprawę bo lubię ta imprezę :)

2012-03-06 15:24:43 długodystansowy

Ja byłem na wystawie w piątek po pracy więc najpierw dostałem zapaści próbując się dostać na miejsce. A sama wystawa też nie zrobiła na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Wydaje mi się że najwięcej do pokazania mieli wystawcy tacy jak Zipp, Romet, Junak itp. Gdzie rzeczywiście była masa skuterów, motorowerów i lekkich motocykli. Można sobie było dosyć dużo obejrzeć jeśli kogoś interesuje ten temat. Za to w motocyklach zawiodła mnie Honda i Yamaha. W większości salonów mogę obejrzeć więcej motorów tych firm. Dział z odzieżą motocyklową był lekko mówiąc marny. A panie prawie wszystkie nie były w moim typie. Do tego coś czego nie znoszę czyli kakofonia dźwięków i niby muzyki. No i cena za 2 osoby dziecko i parking też mnie dobiła. Dobrze że dzieciakowi się chociaż podobało.

2012-03-05 04:48:24 kravec

Przepych i dobre wystawy to były jak nazywało się to Motocyklexpo i było w innym miejscu. Wtedy było na co popatrzeć (na jednej z wystaw była nawet F4CC, pojawił się też bolid F1, były maszyny z Rizzla Suzuki, czy Yamaha M1).

  • Dodaj komentarz